Hakkımızda

VeganEco Hakkımızda

 

VeganEco İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti Şubat 2020 tarihinde Serap Oyal ve Selda Oyal tarafından kuruldu. "Plastik, sağlıksız ürünler yerine doğal ve sürdürülebilir hangi ürünleri hayatımıza entegre edebiliriz" sorgusuyla araştırmaya başlayan Oyal kardeşler, öncelikle yiyeceklerimizle, yani vücudumuza direkt olarak aldığımız ürünlerle etkileşimi olan kapların ve saklama kağıdı - streç filmlerin sağlıklı alternatiflerini aradılar. Bir süredir denedikleri alternatif ürünleri sadece ailelerinin sağlığı için kullanmayı değil, sizlere de ulaştırmayı hedeflediler. Bu ürünlerin çevre dostu ve sürdürülebilir olması da, sağlıklı ve doğal olması ile birlikte en büyük öncelikleri oldu.

"Hayatımızda aktifçe kullandığımız bir çok ürünün sağlıklı ve doğal alternatifleri var"

Hindistan cevizi kaseler, bambu pipetler, balmumu saklama kağıtları ile başlayan sürdürülebilir ve doğal ürün arayışı yeni alternatiflerle beraber büyümeye ve ürün bazında çeşitlenmeye devam ediyor. 

VeganEco'nun Amacı

VeganEco plastik ve diğer zararlı ürünlere doğanın hediyesi sürdürülebilir alternatifler bulmayı, bu ürünleri çevreye zarar vermeden ve yerel halkı destekleyerek üretip size ulaştırmayı, böylelikle her zaman sağlıklı, doğal ve sürdürülebilir ürünlere kolayca erişebilmenizi hedefler.